Vlastné značky

Nízka cena pri zachovaní vysokej kvality

Produkty označené logom niektorej z našich vlastných značiek dosahujú rovnakú kvalitu ako obdobné výrobky klasických značiek. Dôkladne vyberaní výrobcovia dodávajú produkty našich privátnych značiek pre všetkých 2200 predajní COOP Jednota, vďaka čomu vám tieto výrobky môžeme ponúkať častokrát až o 40 % lacnejšie v porovnaní s ich značkovými konkurentmi.

Coop Premium

Coop Premium

Značka najvyššej kvality. Svojimi vlastnosťami dosahujú takto označené výrobky úroveň najkvalitnejších výrobkov prémiových značiek.

COOP Jednota Tradičná kvalita

COOP Jednota Tradičná kvalita

Kvalitné ako za starých čias. Viacerí z nás nostalgicky spomínajú na niekdajšiu kvalitu tradičných potravín, ale aj iných produktov dennej spotreby. Ambíciou tejto značky je priniesť túto tradičnú kvalitu do dnešnej modernej doby.

COOP Jednota Dobrá cena

COOP Jednota Dobrá cena

Dobrá kvalita za dobrú cenu. Naša najstaršia značka zahŕňa množstvo výrobkov každodennej spotreby v prekvapivo nízkych cenách.

COOP Jednota Junior

COOP Jednota Junior

Dobroty pre deti aj dospelých. Značka COOP Jednota Junior prináša široký výber dobrôt, ktoré rozžiaria všetky detské očká, ale pochutnajú si na nich aj dospelí.

COOP Jednota Mamičkine dobroty

COOP Jednota Mamičkine dobroty

Mama varí najlepšie! Produkty s týmto označením prinášajú originálne chute kuchýň našich mamičiek, ktoré vám obnovia spomienky na časy bezstarostného detstva.

COOP Jednota Active life

COOP Jednota Active life

Aktívny životný štýl a zdravá strava. Produkty tejto značky obsahujú menej cukru, a teda menej kalórií. Doprajte si striedmejšiu stravu a cíťte sa lepšie.

COOP Jednota Domácnosť

COOP Jednota Domácnosť

Dobrý pocit z čistého domova. Značka COOP Jednota Domácnosť vám prináša všetkých potrebných pomocníkov pre čistotu domácnosti.

COOP Jednota Bio

COOP Jednota Bio

Menej chémie, viac chuti, zdravší život. Bioprodukty sa už udomácnili v mnohých slovenských kuchyniach. Zažite aj vy návrat k čistej prírode.