Vlastné značky

Nízka cena pri zachovaní vysokej kvality

Produkty označené logom niektorej z našich vlastných značiek dosahujú rovnakú kvalitu ako obdobné výrobky klasických značiek. Dôkladne vyberaní výrobcovia dodávajú produkty našich privátnych značiek pre všetkých 2200 predajní COOP Jednota, vďaka čomu vám tieto výrobky môžeme ponúkať častokrát až o 40 % lacnejšie v porovnaní s ich značkovými konkurentmi.

Coop Jednota Zelovoc

Coop Jednota Zelovoc

Výrobky pod označením COOP Jednota Zelovoc majú vyšší kvalitatívny štandard. Ich výberu predchádza dôkladná kontrola kvality a uprednostňovanie menších pestovateľov z blízkych regiónov. To prispieva k rýchlejšiemu dodaniu na pulty a väčšej čerstvosti. Všetky plodiny, ktoré sa dajú pestovať na Slovensku, sú od slovenských pestovateľov.

Coop Jednota Biova

Coop Jednota Biova

Jemná, čistá a voňavá to je kategória Biova, ktorá sa postará o vašu pokožku i vlasy. Okrem dámskych a pánskych sprchovacích gélov a šampónov tu nájdete aj krém na ruky s včelím voskom, prípravky na úpravu vlasov a mnoho ďalších výrobkov osobnej hygieny.

Coop Jednota Perun

Coop Jednota Perun

Kategória, ktorá sa postará o žiarivú čistotu vašej domácnosti. Nájdete tu čistiace pomôcky, prostriedky na umývanie a pranie, aviváže a mnoho ďalších výrobkov na udržiavanie poriadku vo vašej domácnosti.

Coop Premium

Coop Premium

Značka najvyššej kvality. Svojimi vlastnosťami dosahujú takto označené výrobky úroveň najkvalitnejších výrobkov prémiových značiek.

COOP Jednota Tradičná kvalita

COOP Jednota Tradičná kvalita

Kvalitné ako za starých čias. Viacerí z nás nostalgicky spomínajú na niekdajšiu kvalitu tradičných potravín, ale aj iných produktov dennej spotreby. Ambíciou tejto značky je priniesť túto tradičnú kvalitu do dnešnej modernej doby.

COOP Jednota Dobrá cena

COOP Jednota Dobrá cena

Dobrá kvalita za dobrú cenu. Naša najstaršia značka zahŕňa množstvo výrobkov každodennej spotreby v prekvapivo nízkych cenách.

COOP Jednota Junior

COOP Jednota Junior

Dobroty pre deti aj dospelých. Značka COOP Jednota Junior prináša široký výber dobrôt, ktoré rozžiaria všetky detské očká, ale pochutnajú si na nich aj dospelí.

COOP Jednota Mamičkine dobroty

COOP Jednota Mamičkine dobroty

Mama varí najlepšie! Produkty s týmto označením prinášajú originálne chute kuchýň našich mamičiek, ktoré vám obnovia spomienky na časy bezstarostného detstva.