Nákupná karta

Zbierajte zľavy pri každom nákupe

S nákupnou kartou COOP Jednota môžete jednoducho evidovať svoje nákupy vo všetkých predajniach COOP Jednota na Slovensku a získať tak zľavu vo výške 1 % zo sumy všetkých nákupov za daný polrok. Využívajte špeciálne zľavy a akcie len pre verných zákazníkov a ďalšie výhody.

Príklad:

Bača s honelníkom nakúpili v období od 1. 1. do 30. 6. 2015 najlepšie domáce potraviny v celkovej hodnote 1500 €. Pred Vianocami 2015 pošle bača honelníka do doliny na nákup v hodnote 30 €. Honelník pri nákupe uplatní zľavu z nákupov evidovaných na nákupnej karte za 1. polrok - v tomto prípade 15 €, takže za nákup zaplatí len polovicu. Za ušetrené peniaze môže kúpiť bačovi o jeden vianočný darček viac.

Ako získate Nákupnú kartu COOP Jednota?

V každej predajni môžete vyplniť žiadosť o vydanie Nákupnej karty. Ihneď po odovzdaní žiadosti personálu predajne získate dočasnú papierovú Nákupnú kartu, na ktorú môžete okamžite evidovať svoje nákupy. Plastovú Nákupnú kartu COOP Jednota vám pošleme poštou do 14 dní od odovzdania žiadosti o vydanie nákupnej karty.

nakupna karta-banner2

Ako si uplatníte zľavu z nákupu?

Zľavy z nákupu si uplatníte polročne, vždy v určených termínoch, o ktorých budete vopred informovaní prostredníctvom letákov, webovej stránky www.coop.sk, nášho webu, ako aj prostredníctvom informácií v predajni. Zľavu si uplatníte formou nákupu zadarmo vo výške získanej zľavy.

Za nákupy, ktoré ste uskutočnili do konca júna vám zľavy vyplatíme ešte v II. polroku 2015. Nákupy uskutočnené od začiatku júla až do konca roku 2015 vám budú vyplatené v I. polroku 2016.

1. januára a 1. júla sa suma nákupov evidovaných v danej predajni vynuluje pre potreby vyčíslenia zľavy z nákupov, ktorá vám bude vyplatená v nasledujúcom polroku. Na pokladničných dokladoch sa vám preto bude zobrazovať len suma nákupov za aktuálny polrok.

Ďalšie výhody

Prostredníctvom Nákupnej karty môžete uplatniť aj ďalšie zľavy u našich partnerov: CK TATRATOUR SLOVAKIA, CK TIP travel, CK BUBO, AquaCity Poprad, TEMPO KONDELA NÁBYTOK, Slovenské liečebné kúpele Piešťany a Smrdáky.

Pozrite si aktuálnu ponuku zliav.

Všetky potrebné informácie o Nákupnej karte COOP Jednota nájdete vo Všeobecných obchodných podmienkach.